Kontakt/ WspółpracaZainteresowanych kontaktem ze mną zapraszam do wysyłania wiadomości na adres: babskotu@gmail.com. Skontaktować można się ze mną również za pomocą mediów społecznościowych- INSTAGRAM. 

Bloga prowadzę od sierpnia 2014 roku i robię to z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Staram się, aby każdy wpis był treściwy, rzeczowy i przyjemny dla oka. Strona babskotu.pl jest głównie kierowana dla kobiet, począwszy od singielek, przez partnerki, żony, matki, a także dla kobiet aktywnych zawodowo i tych, które zajmują się domem. Dla wszystkich tych kobiet, które kochają kosmetyki i nie tylko!!
Dlatego na blogu można znaleźć posty z recenzjami kosmetyków, zarówno tych do makijażu, jak i pielęgnacji. Poruszam również tematykę związaną z macierzyństwem i chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami w tej materii. Mam wiele pomysłów na nowe wpisy i wiele chęci do działania. 

Dlatego jestem otwarta na wszelkie formy współpracy. Chętnie podejmę się zrecenzowania produktów, pomogę w zorganizowaniu spotkania blogerów, czy napiszę relację z eventów. Jeżeli masz mi coś konkretnego do zaproponowania pisz! 

mail: babskotu@gmail.com