29.03.2017

Semilac 083 Burgundy Wine + NeoNail efekt syrenki

Hej!


Dzisiaj zapraszam Was na kolejny wpis, w którym pokażę jeden z kolorów lakierów hybrydowych marki Semilac, czyli 083 Burgundy Wine. Jednak tym razem będzie on zaprezentowany w duecie z efektem syrenki marki NeoNail w kolorze zielonym. Jesteście ciekawe tego połączenia?  Zapraszam dalej.
         Informacje:
  • Lakier hybrydowy/ Pyłek efekt syrenki
  • Producent: Semilac/ NeoNail
  • Pojemność: 7 ml/ 3g
  • Cena: 29 zł/ ok. 7 zł.

Jako, że za oknem od kilku dni piękne słońce, a temperatura oscyluje już w granicach 18/ 20 stopni, to miałam wielką ochotę na jakieś kolorowe paznokcie w odcieniach typowo wiosennych. Jednak musiałam skrócić wszystkie pazurki, dlatego postanowiłam, że tym razem sięgnę po coś ciemniejszego.
I w ten oto sposób padło na kolor 083 Burgundy Wine. Jednak, żeby nie było nudno to postanowiłam go trochę przełamać przez dodanie na serdecznym palcu efektu syrenki z NeoNail, w kolorze zielonym. Byłam średnio przekonana do takiego połączenia jednak efekt końcowy przypadł mi do gustu.
Tak jak już pisałam przy poprzednich kolorkach (<KLIK> <KLIK> ) lakiery z Semilaca, zwłaszcza te w ciemnych, bardziej intensywnych barwach mają bardzo dobre krycie. I z tym kolorem jest podobnie. Kryje już przy pierwszej warstwie, jednak druga podbija jego kolor, przez co mam wrażenie, że staje się on bardziej intensywny. Tak jak wszystkie lakiery z tej marki i ten utrzymuje się bardzo dobrze, hybrydę zdejmuję po około 10 dniach, ale tylko dlatego, że odrost po tym czasie mam dość duży. Bardzo lubię się z kolorem 083 i miałam go już niejednokrotnie na swoich paznokciach, a i z pewnością jeszcze nie raz będę go aplikować. Na zdjęciach wyżej mogłyście zobaczyć jak prezentuje się na dłoniach. Zdecydowanie lepiej wygląda na trochę dłuższych paznokciach, jednak tak jak pisałam musiałam wszystkie skrócić do takiej długości. 


Jak Wam się podoba? Pozdrawiam, Żaneta.

4 komentarze: