24.02.2017

Semilac 032 Biscuit!

Hej!


Dzisiejszy post znowu zostanie poświęcony tematyce paznokciowej. W zeszłym miesiącu na blogu pojawił się post dotyczący jednego z kolorów marki Semilac <KLIK> , i chyba co jakiś czas będzie pojawiać się notka dotycząca wybranego lakieru. Dzisiaj na tapetę biorę już kultowy i bardzo lubiany kolor marki Semilac, czyli 032 Biscuit

          Informacje:
 • Lakier hybrydowy
 • Producent: Semilac
 • Pojemność: 7ml
 • Cena: 29 zł.
Tak jak już wcześniej pisałam, kolor Biscuit stał się kolorem kultowym, lubianym i bardzo znanym. Chociaż trzeba przyznać, że posiadaczki tego lakieru, niemalże jednogłośnie mówią, iż jest to kolor dość problematyczny i raczej niepolecany tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z paznokciami hybrydowymi. Sama, gdy stałam przed wyborem tych pierwszych kolorów, mocno się nad nim zastanawiałam, ale stwierdziłam, że spróbuje, i muszę przyznać, że na własnej skórze zrozumiałam, dlaczego w sieci krąży taka opinia.
Nie muszę mówić, że jest to kolor przepiękny, bardzo delikatny kolor pudrowego różu. I zawsze, gdy mam go na paznokciach, ktoś zwraca na niego uwagę. Jednak z racji tego, że jest to kolor jasny, to jego aplikacja wymaga wprawy. Nie mając doświadczenia przy aplikacji lakierów hybrydowych, niestety można zrobić sobie na paznokciach sporo smug, które późnej niestety nie wyglądają estetycznie. Jednak wystarczy poświęcić kilka minut więcej, nałożyć 3 cienkie warstwy, i efekt może być świetny. W lakierach hybrydowych jest o tyle fajnie, że dopóki nie włożycie paznokci pod lampę, możecie z tym lakierem pracować w dowolny sposób. 

Tak jak wyżej pisałam, sama przekonałam się, że ten kolor wymaga więcej wprawy i muszę przyznać, że dwie pierwsze aplikacje tego lakieru wypadły u mnie słabo. Otwarcie mogę napisać, że wtedy mocno się do niego zraziłam, ale próbowałam dalej. Jednak teraz, pewnie nie jest idealnie, ale efekt mnie satysfakcjonuje. 
Semilac 032 Biscuit to przepiękny kolor, który zdecydowanie polecam, ale trzeba spędzić na jego aplikacji trochę więcej czasu! 

Jestem ciekawa czy macie ten kolor? I jak się u Was sprawdza?

Pozdrawiam, Żaneta. 

2 komentarze:

 1. Idealny na co dzień ;) Zastanawiam się nad jego zakupem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam! Jednak wiem, że wiele osób poleca nakładać, (nie tylko ten kolor, ale również inne- jasne odcienie) na biały lakier, więc muszę takowy nabyć i będę testować! :)

   Usuń