21.02.2017

Collagen Wear Volume Mascara- Lovely -recenzja-

Hej. 

Już jakiś czas temu obiecałam Wam recenzję maskary do rzęs marki Lovely/ Wibo. Muszę przyznać, że odkładałam ten moment na później i później, a to dlatego, że ten produkt totalnie się u mnie nie sprawdził. Jeżeli jesteście ciekawe mojej opinii zapraszam do dalszej części. 
         Informacje ogólne:
  • Maskara pogrubiająco- wydłużająca z kolagenem
  • Producent: Lovely/ Wibo
  • Pojemność: 8ml
  • Cena: 10,99 zł.


 Zapewnienia producenta

Maskara ma pogrubiać i wydłużać rzęsy, a zawarty w niej kolagen ma odżywiać rzęsy, i wspierać ich regenerację i odbudowę. Dodatkowo producent obiecuje, że po użyciu tej maskary otrzymamy efekt maksymalnego pogrubienia i wydłużenia rzęs, a wszystko to pogłębione ekstremalnie czarnym kolorem. 

Moja opinia

Tusz znajdziemy w zwykłym klasycznym, bardzo minimalistycznym, bo czarnym opakowaniu, zaopatrzonym w standardową, grubą szczoteczkę. Muszę podkreślić, że takie szczoteczki zupełnie się u mnie nie sprawdzają, być może to jest efekt mojego niezadowolenia z tego produktu. Aplikacja tuszu za pomocą tej szczoteczki jest mocno problematyczna. Trzeba się mocno natrudzić, aby w jakiś sensowny sposób wyczesać nią rzęsy, nie wspominając o tym, że przy tej okazji, cała górna powieka jest ubrudzona. Przy szczoteczkach sylikonowych tego problemu zupełnie nie mam. 
W kwestii ekstremalnego pogrubienia i wydłużenia to zupełnie się nie zgadzam. Chyba, że do pogrubienia zaliczymy posklejane tuszem rzęsy, czego chyba każda z nas chce uniknąć. Nie będę wspominać, że o wydłużeniu zupełnie nie ma mowy. Rzeczywiście maskara jest intensywnie czarna, jednak nie jest to coś więcej od innych przeciętnych tego typu produktów. W kilka minut po aplikacji zasycha, dając wrażenie ciężkich rzęs. Niestety szybko zaczyna się osypywać, co doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo nie jestem w stanie ciągle kontrolować czy już mam czarne kropki na policzkach, czy jeszcze nie.

Lubię testować różne kosmetyki, i ten tusz również kupiłam w celach testowania. Nie spodziewałam się jakiegoś fenomenalnego efektu, jednak w testach wypadł bardzo słabo. Nie polecam! Jestem ciekawa czy miałyście  ten tusz? Jeżeli tak to chętnie poznam wasze zdanie. 


Pozdrawiam, Żaneta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz