24.01.2017

Semilac 039 Sexy Red!

Cześć!

Dzisiaj zapraszam Was na post paznokciowy. Jak już wiecie ubiegły rok minął mi pod znakiem paznokci hybrydowych. Nie będę ukrywać, że zakochałam się w tej metodzie za trwałość. Całe 2 tygodnie wolnego od malowania paznokci, totalnie mi odpowiada. Jako, że dzisiaj jest jeden z tych dni kiedy mogę zadbać trochę o siebie, a na liście do zrobienia były właśnie paznokcie, postanowiłam, że przygotuję osobny post w którym pokażę Wam kolor którego użyłam! Zainteresowana? Zapraszam dalej!
Jestem ogromną fanką paznokci w delikatnych, klasycznych kolorach, jednak czerwień od pewnego czasu powraca o mnie jak bumerang i nie umiem się od niej uwolnić. Kolor Semilac 039 Sexy Red, to taka właśnie klasyczna czerwień, jednak delikatnie przełamana pomarańczem. Dłonie z paznokciami pomalowanymi właśnie tym kolorem wyglądają bardzo kobieco i elegancko.
O ile z jasnymi kolorami lakierów hybrydowych marki Semilac trzeba się pobawić w kilka warstw, to przy tych ciemniejszych, bardziej intensywnych barwach, krycie osiągamy już przy pierwszej warstwie, druga to tylko dopełnienie/ podbicie barwy. Podobnie jest z tym kolorem, i bez problemu już pierwsza warstwa lakieru w zupełności pokrywa płytę paznokcia. 
Jeżeli macie w planach powiększać kolekcję lakierów hybrydowych Semilac, a tego koloru jeszcze nie macie, to serdecznie go polecam!
Chętnie poznam wasze ulubione kolory, i niekoniecznie te z Semilaca, ale również z innych firm. Także czekam na Wasze komentarze!
Pozdrawiam, Żaneta.2 komentarze: