17.12.2016

Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci Eveline - recenzja-

Cześć!

Szał przedświąteczny już Was ogarnął? Jeżeli tak to róbcie sobie chwilę przerwy i zapraszam do zapoznania się z kolejną recenzją. Tym razem piszę o produkcie, który już od dłuższego czasu pomaga mi ratować moje paznokcie, a przede wszystkim skórki wokół nich, czyli mowa o multiodżywczej oliwce do skórek i paznokci marki Eveline! Ciekawe? Zapraszam dalej. 
          Informacje o produkcie:
  • Zastosowanie: Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejem awokado i witaminami.
  • Marka: Eveline
  • Pojemność: 12 ml
  • Cena: 13,99 zł
Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci, która ma za zadanie poprawić wygląd i kondycję skórek, oraz nabłyszczać paznokcie. Oliwka została stworzona na bazie oleju awokado i oleju ze słodkich migdałów, dodatkowo została wzbogacona witaminami A, E i F, aby zapewnić optymalna pielęgnację suchym i zniszczonym skórkom. Po aplikacji tej odzywki mamy osiągnąć idealnie gładkie skórki, które będą odporne na zadzieranie, oraz wzmocnione i błyszczące paznokcie. 
Produkt został zamknięty w klasycznym lakierowym opakowaniu z pędzelkiem. Po odkręceniu buteleczki od razu jest wyczuwalny bardzo przyjemny owocowy zapach. Jest to kosmetyk bardzo wydajny i co najważniejsze odpowiednio pielęgnujący nasze paznokcie, i skórki wokół nich. Dotychczas zawsze, gdy miałam potrzebę stosowałam zwykła oliwkę do ciała i nie mogę powiedzieć, że działała źle. Jednak odkąd zaczęłam robić hybrydy miałam potrzebę zakupu oliwki przeznaczonej stricte do paznokci i skórek. Nie zastanawiałam się zbyt długo, jako wielka fanka produktów do paznokci marki Eveline, sięgnęłam właśnie po tą multiodżywczą oliwkę do skórek i paznokci. Początkowo była to oliwka, którą stosowałam tylko do pielęgnacji skórek po wykonanym manicure. Jednak od jakiegoś czasu ta oliwka w duecie z odżywką również z Eveline, ratuje mi moje paznokcie, a przede wszystkim skórki wokół nich. Produkt aplikuję kilka razy w ciągu dnia. Szybko można dostrzec, że skórki po tak częstej aplikacji tej oliwki stają się wygładzone, nawilżone i bardzo miękkie. Jest to produkt w formie oliwki, dlatego też nie wchłania się najszybciej, jednak nie jest to bardzo uciążliwe. W kontekście wzmocnienia paznokci, za wiele nie mogę napisać, gdyż zawsze mam je zabezpieczone odżywką bądź lakierem, ale to w jaki sposób działa na skórki wokół paznokci w zupełności mi wystarcza. 
Moja ocena to zdecydowanie 5/5! Jestem ciekawa jakich oliwek do skórek wy używacie?


Pozdrawiam, Żaneta! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz