22.09.2015

Rozdanie! Zgarnij kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 50 złotych!! -ZAKOŃCZONE-

Witam!!


Dzisiaj mam wielką przyjemność zaprosić Was na rozdanie!! Już od dłuższego czasu myślałam o rozdaniu dla Was, jednak wciąż coś stawało mi na drodze aby w końcu je zorganizować. Po tej 3-tygodniowej przerwie, która najpierw wynikała z powodu problemów z internetem, a później w mojej rodzinie miały miejsce dwa przykre zdarzenia, które zupełnie oderwały mnie od rzeczywistości, a co dopiero od świata wirtualnego, uznałam, że to już ten czas aby wrócić do pisania na blogu. Dlatego wracam z impetem i od razu zapraszam Was na rozdanie w którym do zgarnięcia jest KARTA PODARUNKOWA DO DROGERII ROSSMANN O WARTOŚCI 50 ZŁOTYCH. Wszystkie chętne do wzięcia udziału w zabawie zapraszam dalej.

Myślę, że każdej kobiecie taka karta o wartości 50 złotych sprawi dużo radości. Jeżeli czytasz ten wpis, to z pewnością zainteresowało Cię moje rozdanie! Teraz dzielą Cię już tylko 3 kroki do tego, aby zgłosić się do wzięcia udziału i nie rezygnuj tak prędko, może dotychczas nic nie wygrałaś, ale kto wie, być może już w przyszły miesiącu właśnie ten upominek powędruję do Ciebie?! Zapraszam do zapoznania się z regulaminem rozdania i do zgłaszania w komentarzach! ;)

Regulamin Rozdania

1. Rozdanie trwa od 22.09.2015- 22.10.2015 roku do godziny 23.59.
2. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone 23.10.2015 roku na Facebooku, Instagramie, oraz na końcu tego posta! Po ogłoszeniu zwycięzcy, czekam 3 dni na maila z danymi do wysyłki. Po tym czasie zostanie wyłoniony nowy wygrany.
3. Laureata rozdania wyłonię w drodze losowania.
4. Aby wziąć udział należy być publicznym obserwatorem tego bloga, polubić moją stronę na Facebook'u i/lub zaobserwować na Instagramie. Na koniec pod tym postem zostaw komentarz z formularzem zgłoszeniowym:

Obserwuję jako:
Lubię na FB jako:
Obserwuję na IG jako:

5. Nagrodą w rozdaniu jest Karta Podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 50 złotych, która może zostać zrealizowana w każdym Rossmannie na terenie Polski. Środki na karcie są ważne do września 2016 roku! 
6. Osoby, które po zakończeniu rozdania odstąpią od bycia publicznym obserwatorem bloga zostaną wpisane na czarną listę i nie będą mogły brać udziału w kolejnych konkursach.
7. W rozdaniu mogą brać udział osoby pełnoletnie!
8. Organizatorem i sponsorem rozdania jest autorka bloga www.babskotu.pl .
9. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania rozdania.  
10. Zgadzam się na wysyłkę tylko na terenie Polski, a koszt przesyłki pokrywa organizator rozdania, czyli ja. 
11. Tak jak pisałam nagrodą w rozdaniu jest Karta Podarunkowa o wartości 50 złotych i nie ma możliwości wymiany jej na gotówkę!!!  
12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)


I to by było na tyle! Myślę, że niewiele trzeba zrobić, aby dać sobie szansę na kilka złotówek, które pewnie z wielką przyjemnością zamienicie na jakieś fajne kosmetyki. 
Trzymam kciuki za każdą z Was i zapraszam do brania udziału!!! Pozdrawiam, PA ;)


Rozdanie zakończone, a zwyciężczynią została dziewczyna, która obserwuje mojego bloga pod nazwą Nika88!! Kochana serdeczne Ci gratuluję i czekam 3 dni na maila z danymi do wysyłki. Wiadomość proszę wyślij na adres: babskotu@gmail.com. Po tym czasie nagroda przepadnie.

Pozostałym dziewczynom dziękuję za wzięcie udziału w rozdaniu i mam nadzieję, że będziecie mnie śledziły na bieżąco i zgłaszały się do kolejnych konkursów, bądź rozdań. Dla zainteresowanych na moim FB umieszczę filmik z losowania wygranej, aby nie było żadnych nieporozumień.


Niestety, w związku z tym, że po wylosowaniu wygranej dziewczyna się do mnie nie odezwała, wysyłając maila z danymi do wysyłki. A czekałam, aż 5 dni na jakąś reakcję.  W drodze ponownego losowania wyłoniłam nową wygraną: Kaja1985. Kochana gratuluję i mam nadzieję, że Ty się do mnie odezwiesz!! Masz na to 3 dni czasu, po tym terminie nagroda przepadnie.

Pa ;)

13 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: ma ra
  Lubię na FB jako: Ma Ra
  Obserwuję na IG jako: -

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko lubię i obserwuję jako Magdalena Kłak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako:Katarzyna Wierzba
  Lubię na FB jako:Kasia Wierzba
  Obserwuję na IG jako:@kaja19782

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: Aggi eN
  Lubię na FB jako: Aggi Sajdak
  Obserwuję na IG jako: aggien88

  OdpowiedzUsuń
 5. Super nagroda, biorę udział, Rossmann to moja ulubiona drogeria :)
  Obserwuję jako: nika88
  Lubię na FB jako: Monika bloguje
  Obserwuję na IG jako: monikabloguje

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię i obserwuję :) Mika M Skezjablog

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako:Monika Umińska
  Lubię na FB jako:Monika Umińska
  Obserwuję na IG jako:-

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako Małgorzata Mielniczek
  Lubię na Fb jako Gosia Mielniczek
  Obserwuję IG jako gosiamielniczek
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: Karolina Bujak
  Lubię na FB jako: Karolina Bujak
  Obserwuję na IG jako: sepression

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: dorota wysocka
  Lubię na FB jako: Dorota Wysocka

  OdpowiedzUsuń
 11. Obs jako : carameliex
  Na fb jako : Magdalena B...
  Na ig jako sooxcute

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Kaja1985
  Na IG: kaja19850507

  Konta na FB nie mam ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ojej, ale żałuję że się nie zgłosiłam wcześniej :( Miałam zapisaną datę zakończenia rozdania, zaglądałam na stronę główną, a nie zaglądnęłam tu gdzie trzeba czyli do tego postu :(

  OdpowiedzUsuń