08.01.2015

Zapowiedź nowej pomadki Matte Intense od Wibo!

Hej!


Dzisiejszy post poświęcam tematyce pomadki z Wibo Matte Intense, która będzie do nabycia w Rossmannie od marca. Producent zapewnia nas o o długotrwałym i matowym efekcie na ustach. A jak jest w rzeczywistości? Zapraszam dalej!
Informacje ogólne:


  • Pomadka do ust Matte Intense nr.1 
  • producent: Wibo
  • Dostępna w drogeriach Rossmann od marca.
  • Cena jeszcze nie jest podana. Pewnie będzie kosztować ok. 9 złByłam zachwycona, gdy ta pomadka znalazła się w moich zbiorach. Miałam nadzieję, że okaże się tak samo dobra jak jej starsza siostra Glossy Temptation, której recenzję znajdziecie TU. Jednak moje nadzieje legły w gruzach. Ale zacznijmy od początku.

Nowość od Wibo ma dawać długotrwały, matowy efekt na ustach. I muszę się zgodzić, że jest trwała jednak daleko jej do trwałości moich ulubieńców, czyli pomadek z Golden Rose Velvet Matte. Kolor, który mam okazję testować to nr. 1 . W opakowaniu wygląda na czerwień, jednak na ustach widać, że jest ona przełamana maliną. Najtrudniejsze jest jej nakładanie, bo konsystencja tego produktu jest tępa i trzeba się solidnie napracować żeby ją dobrze nałożyć. Myślałam, że tylko początek taki trudny i to kwestia kilku użyć. I trzeba przyznać, że po użyciu jej kilka razy trochę się "rozsmarowała", jednak wciąż ciężko się ją nakłada. W dodatku to uczucie pozostaje na ustach cały czas. I nie da się jej rozsmarować pocierając o siebie wargami, jak to zwyczajowo robimy. Z racji, że jest to pomadka o matowym wykończeniu, usta muszą być nienagannie gładkie i wypielęgnowane. W przeciwnym wypadku osiągniemy słaby wygląd. Efekt jaki pozostawia po aplikacji średnio mnie satysfakcjonuje.
Bardzo podoba mi się opakowanie, ładne i eleganckie, ze złotym elementem, ale to chyba za mało. Ja zalazłam na nią sposób i po nałożeniu tej pomadki usta przeciągam innym produktem o zaletach nawilżających. I taki efekt odpowiada mi najbardziej, więc na pewno będę jej używać w duecie z czymś jeszcze. Jednak oceniam ją na -3/5 .

A tak wygląda na ustach :
Dajcie znać co o niej sądzicie? Do następnego, Pa:) 


1 komentarz:

  1. Szczerze mówiąc nie za bardzo mi się spodobała. Jedynie opakowanie ma eleganckie ;) raczej nie zakupię :))

    OdpowiedzUsuń