02.12.2014

Moja Świąteczna chciej lista!

Heeeej Kochani !


Z racji tego, że od wczoraj w kalendarzu króluje grudzień,a  w sklepach powoli zaczyna się szaleństwo zakupowe. Stwierdziłam, że przygotuję dla Was moją pierwszą Chciej Listę. Szczerze mówiąc, ja za Świętami specjalnie nie przepadam i cieszę się gdy już miną. Dlatego też prezenty i upominki są dla mnie mało istotną rzeczą w tym całym Świątecznym gwarze.
Ostatnio na oku mam wiele rzeczy, ale na wiele z nich na razie nie mogę sobie pozwolić. Dzisiaj Wam pokażę to na co poluję od dawna. Ze mną to tak bywa, mam już coś w ręku i po krótkim zastanowieniu grzecznie odkładam na półkę. Może wydawać się to śmieszne, ale trudno jest mi wydawać na siebie...

Pierwszą moją zachcianką, którą chciałabym sobie sprawić to szczoteczka elektryczna do zębów. Nawet nie chcecie wiedzieć ile robiłam podejść do zakupu takiego gadżetu. Zawsze coś wypadało innego, ważniejszego. Mam nadzieję, że w końcu któraś z Brauna wpadnie w moje łapki. Na zdjęciu możecie zobaczyć, akurat szczoteczkę z Braun Oral-B Vitality Precision Clean. Cena : 99 zł. 


Kolejną rzeczą jest torebka, która wciąż za mną chodzi. Czarna, pojemna, duża, ładnie wykonana, ze złotymi elementami i długim paskiem. Na chwilę obecną jest moim ideałem, bo wiecznie gdzieś coś dźwigam, targam i zawsze brak mi miejsca. Dlatego ta wydaje się idealna dla mnie i sprawia wrażenie, że  wytrzyma wiele. Z H&M miałam jedną torebkę, ale dawno temu, lecz pamiętam, że byłam z niej zadowolona. Torebka H&M. Cena 149,90 zł. 


Ostatnią rzeczą na mojej chciej liście, którą Wam przedstawiam to szal w kratę. I ta pozycja jest dla mnie chyba najważniejsza, bo najbardziej przydatna na tę chwilę. Ten mnie urzekł wzorem i kolorem, który już od dawna mi się podoba. I w końcu ożywiłabym tę moją zimową kurtkę. Na zdjęciu widzicie szal z House. Cena: 39,99 zł. 


Jak widzicie moja lista jest krótka, chociaż wielu rzeczy bym potrzebowała. Ale jeżeli uda mi się te trzy pozycje odhaczyć, to będę zadowolona. 


Zdjęcia pochodzą ze stron: 
A Wy jakie macie zachcianki na najbliższy czas? 


Pozdrawiam, Paaa ;) 

1 komentarz:

  1. Milo mi Cie poinformowac, ze Twoj blog zostal nominowany do Liebster Blog Award 2014. Wiecej informacji tutaj : http://bighillofhopee.blogspot.de

    OdpowiedzUsuń