13.11.2014

Cień + liner w kredce- ASTOR! -recenzja-

Hej!


Dzisiaj przybywam do Was z recenzją nowości z Astor. Kredka wpadła w moje posiadanie przy okazji odbioru ostatniego zestawu do zrecenzowania. I byłam bardzo zaciekawiona tym produktem. Jeżeli również jesteście ciekawe co, jak i dlaczego? Zapraszam dalej ;)


Informacje ogólne: 

  • producent: Astor
  • kredka opisana jako cień do powiek + liner
  • kolor: 130 soft brown
  • cena: (na stronie Rossmann jeszcze nie jest dostępna, jednak myślę, że będzie to koszt poniżej 20 zł). 


Tak jak pisałam wyżej byłam bardzo ciekawa tego kosmetyku. Lubię takie rozwiązania 2w1 etc. Zajmują mało miejsca, a możemy wykonać różne makijaże oka przy użyciu jednego kosmetyku. Producent obiecuje nam trwałość, aż do 24 godzin, matowe wykończenie makijażu oka oraz zapewnia odporności na wodę.

Jak jest w rzeczywistości?


Po pierwsze kolor jest dużo ciemniejszy, niż się tego spodziewałam. Bardziej nazwałabym go ciemną czekoladą. Utrzymuje się na powiekach przez cały dzień i nie musimy się martwić, że coś się z nim "złego" stanie. Wykończenie po aplikacji jest rzeczywiście matowe. Pomimo grubej końcówki dość dobrze i sprawnie rysuje się ładną kreskę na górnej powiece. Jeżeli zaś chodzi o używanie tej kredki jako cienia dla mnie jest porażką. Nakłada się dobrze, ale gdy przechodzi już do roztarcia to jest dramat. Trzeba mocno i długo rozcierać, żeby w miarę to jakoś wyglądało. Chyba, że ktoś lubi taki mocny graficzny makijaż oka to w rozcieranie bawić się nie musi. A nie ukrywajmy okolice oczu są na tyle delikatne, że żadna z Nas nie chce ich narażać na takie męczarnie. Jest to produkt oznaczony jako wodoodporny i bałam się że ciężko będzie mi się go pozbyć, ale nic z takich rzeczy nie miało miejsca. Usuwa się go z oczu tak samo sprawnie jak normalne cienie. Mnie jakoś ten kosmetyk szczególnie nie zachwycił, dlatego moja ocena to 3/5.


A tak prezentuje się na dłoni:


Od razu po aplikacji Roztarty
Jeżeli chcecie zobaczyć jak prezentuje się na oczach, zapraszam TUTAJ.


A Wam jak się podoba? Dziękuję za uwagę i przypominam o trwającym ROZDANIU na moim blogu. 

                                                                                                                           Paaa ;)


1 komentarz: