13.09.2014

Lakier Miss Sporty nr. 031

Hej ;)


Przybywam dzisiaj z postem, który zapowiadałam kilka dni wcześniej. Pokażę Wam lakier z Miss Sporty kolor 031, w akcji na moich paznokciach.
Zaczynamy od informacji ogólnych:

  • pojemność 7 ml
  • szeroki pędzelek, którym dobrze się aplikuje lakier.
  • kolor: beżowy, czy  kawa z mlekiem jak kto woli. 
  • rzeczywiście szybciej wysycha w porównaniu do innych lakierów.
  • cena: 6,99 zł 

Efekt, który zaraz będziecie mogły zobaczyć na moich paznokciach powstał po aplikacji dwóch cienkich warstw lakieru. Jeżeli chodzi o żywotność i schludny wygląd, u mnie po wykonaniu manicure ten lakier w dość dobrej kondycji może przetrwać 4 dni. I dla mnie jest to bardzo długo, bo ja nie oszczędzam dłoni, a co za tym idzie paznokci też.Ciągle coś myję, sprzątam, robię ( przy małym dziecku nie da się inaczej, a rękawiczek nie toleruję), więc jak dla mnie taka trwałość jest jak najbardziej na plus. Muszę tutaj wspomnieć, że pod lakier nakładam warstwę odżywki do paznokci z Eveline 8w1, później jak wspomniałam dwie warstwy tego lakieru. Ważne, żeby każda warstwa dobrze wyschła! Następnie przeciągam cienką warstwą lakieru bezbarwnego, teraz akurat używam z firmy Hean. I jak już wspomniałam, tak wykonany manicure wytrzymuje u mnie 4 dni. 


A tak prezentuje się na moich paznokciach:

Kolor tego lakieru bardzo ładny i uniwersalny. Idealny do pracy, czy nawet do szkoły. Nie rzuca się w oczy, ale sprawia, że dłonie wyglądają bardzo schludnie i zadbanie. Polecam!

Pozdrawiam, Pa.


P.S Zapraszam na mojego Fecebooka i Instagram. Dopiero raczkują, ale zaczynam się rozkręcać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz