30.09.2014

Demakijaż dla każdego.

Heeeej! ;)

Kolejny post produkuję i dzisiaj zajmę Wam chwilę nowym produktem do demakijażu z Ziaji. Jak już pokazywałam w mojej paczce nowości Rossmanna znalazłam właśnie ten produkt i wiem, że ktoś był chętny by się dowiedzieć więcej. Dlatego też to będzie tematem przewodnim dzisiejszego posta. Więc bierzemy na tapetę Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu oczu i ust- ZIAJA.

Byłam zaciekawiona działaniem tego produktu, a to za sprawą zapewnień jakie daje nam producent. 
Ale zacznijmy od początku, czyli od informacji ogólnych.

  • Producent: Ziaja
  • Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu oczu i ust 
  • pojemność 120 ml
  • Cena: 6,99 zł
Dwufazowy płyn, czyli składa się z dwóch faz, dlatego też przed zastosowaniem trzeba najpierw mocno nim wstrząsnąć by powstała jedna spójna konsystencja. Niewątpliwym plusem tego produktu jest skład. Nie znajdziemy w nim żadnych barwników i bezproblemowo mogą po niego sięgać osoby noszące szkła kontaktowe. Tak jak pisałam składa się z dwóch faz. Faza wodna ma za zadanie nawilżać i odświeżać delikatną skórę wokół oczu. Zaś faza olejowa ma zmiękczać naskórek, a dzięki zawartości witaminy E, oleju oliwkowego i rycynowego ma wzmacniać rzęsy. To co mnie najbardziej zaciekawiło to zapewnienia producenta o bezproblemowym usuwaniu makijażu wodoodpornego, wręcz teatralnego. 
Tyle obietnic producenta, a jak ja to widzę?

Szczerze to mam mieszane uczucia. Na pewno na duży plus jest skład tego produktu. Przyjemnie się go stosuje, nie szczypie w oczy i po demakijażu zostawia przyjemne uczucie nawilżenia i złagodzenia. I teraz przechodzimy do sedna sprawy, a mianowicie do samego etapu demakijażu. Produkt sam w sobie pod względem usuwania makijażu jest w porządku, ale mam mieszane uczucia czy rzeczywiście poradziłby sobie z mocnym wręcz teatralnym makijażem. Tak jak pisałam z samym etapem demakijażu radzi sobie w porządku, ale nie jakoś lepiej od mojego stałego pomocnika w oczyszczaniu okolic oczu. Na jego korzyść przemawia cena, która jest stosunkowo niska jak za taki produkt. Jeżeli chodzi o opakowanie, to jest typowe dla takich produktów z Ziaji. Miękka plastikowa, półprzezroczysta buteleczka. A w dozowniku jest dość spora dziura i trzeba uważać, żeby nie wylać za dużo produktu. Ja ten płyn oceniam na mocne 4/5.


A Wy co sądzicie? Skusicie się na niego?

Do następnego, pa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz